Licence STANDARD v ceně

Licence STANDARD v ceně

Vzdálená správa

Vzdálená správa

Platby kartou

Platby kartou

Technická podpora

Technická podpora

Záruka po celou dobu nájmu

Záruka po celou dobu nájmu

ALL-IN-ONE MOBILE S

ALL-IN-ONE MOBILE A-N86

Mobilní pokladna s možností přijímat platby kartou (platební terminál). Poskytuje vše, co potřebujete v menší provozovně nebo při stánkovém prodeji. Tento elegantní řešení je vhodné také jako mobilní číšník nebo zařízení pro vašeho kurýra.

525 Kč/měsíc

S-POS VALUE 8

S-POS VALUE 8"

Tuto elektronickou pokladnu oceníte v prostorách, kde je kladen důraz na úsporu místa ve vaší prodejně. Přenosné 8-palcové zařízení lze použít i jako další pokladnu, Například za barem na terase, pokud provozujete restauraci nebo kavárnu. Jistě oceníte i finanční úsporu finančních prostředků.

600 Kč/měsíc

M-POS VALUE 10

S-POS VALUE 10"

Tuto elektronickou pokladnu oceníte v prostorách, kde je kladen důraz na úsporu místa ve vaší prodejně. Přenosné 10-palcové zařízení lze použít i jako další pokladnu, Například za barem na terase, pokud provozujete restauraci nebo kavárnu. Jistě oceníte i finanční úsporu finančních prostředků.

675 Kč/měsíc

X-POS FULL TOUCH 15 N

X-POS FULL TOUCH 15" N

Tato plnohodnotná 15-palcová pokladna je vhodná zejména pro větší a náročnější provozy. Termo tiskárna je zabudována v noze displeje, což vám přináší výraznou úsporu místa. Toto zařízení oceníte díky pohodlnému ovládání pomocí dotykového displeje, stejně jako díky mnoha pokročilých funkcí.

1050 Kč/měsíc

Rozšíření edice PROFI

Rozšíření na edici profi

V porovnání s edicí Standard, která je již zahrnuta v ceně pronájmu, edice Profi navíc obsahuje modul Sklad a inventura. Pokud potřebujete evidovat skladové zásoby, online odpis bundle nebo surovin v recepturách, evidovat rozlité lahve alkoholu nebo provádět rychlou inventuru, edice Profi splní všechny vaše požadavky.

+ 300 Kč/měsíc

Individuální nabídka

INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKA VYTVOŘENA NA MÍRU

Neoslovila vás žádná z přednastavených sestav? Máte specifické požadavky? Potřebujete další softwarové moduly? Žádný problém, naši konzultanti s dlouholetými zkušenostmi pro vás připraví nabídku na míru, která splní všechny vaše požadavky.

kontaktujte nás>

Podmínky pro pronájem pokladen

Chceme vám zajistit co nejjednodušší zahájení podnikání. Proto jsme pro vás připravili možnost zvýhodněého pronájmu pokladen. Tímto způsobem ušetříte počáteční náklady na pořízení pokladního systému, ale i softwaru.

V ceně pronájmu je zahrnuta licence k používání aplikace iKelp Pokladna Standard a všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Zvýhodněný pronájem je k dispozici pouze novým zákazníkům nebo stávajícím zákazníkům, kteří otevírají novou provozovnu. Minimální doba pronájmu je 24 měsíců (nebo 12 měsíců po schválení výjimky). Tuto zvýhodněnou cenu lze uplatnit pouze pro jedno prodejní místo. Pro stávající zákazníky nebo pro další prodejní místo vám rádi připravíme individuální cenovou nabídku.

Všeobecné podmínky pronájmu pokladen

neváhejte mě kontaktovat, provedu Vás

Daniel Jurkovič
Besteron VISA, MasterCard