Licence STANDARD v ceně

Licence STANDARD v ceně

Vzdálená správa

Vzdálená správa

Platby kartou

Platby kartou

Technická podpora

Technická podpora

Záruka 24 měsíců

Záruka 24 měsíců

ALL-IN-ONE MOBILE PAX

  ALL-IN-ONE MOBILE PAX

Mobilní registrační pokladna nebo platební terminál v jednom zařízení. Poskytuje vše, co potřebujete v menší provozovně nebo stánkovém prodeji. Toto elegantní řešení je vhodné i jako mobilní číšník nebo zařízení pro vašeho kurýra.

Standardní cena: 6 890 Kč

Dotovaná cena: 5 690 Kč

S-POS VALUE 8

  S-POS VALUE 8"

Tuto pokladnu oceníte v prostorách s důrazem na úsporu místa ve vaší prodejně. Přenosné 8-palcové zařízení je možné použít i jako doplňkovou registrační pokladnu, například za barem na terase, pokud provozujete restauraci nebo kavárnu. Oceníte i úsporu finančních prostředků.

Standardní cena: 8 720 Kč

Dotovaná cena: 6 890 Kč

M-POS VALUE 10

  M-POS VALUE 10"

Toto přenosné 10-palcové zařízení oceníte v prostorách s důrazem na úsporu místa ve vaší prodejně.

Standardní cena: 8 899 Kč

Dotovaná cena: 7 490 Kč

X-POS FULL TOUCH 15 N

  X-POS FULL TOUCH 15" N

Tato plnohodnotná 15-palcová registrační pokladna je vhodná zejména pro větší a náročnější provozovny. Termo tiskárna je vestavěná v noze displeje, díky čemuž získáte výraznou úsporu prostoru. Toto zařízení oceníte také pro svou pohodlnou práci s dotykovým displejem, stejně tak i další pokročilé funkce.

Standardní cena: 17 740 Kč

Dotovaná cena: 14 900 Kč

X-POS FULL TOUCH 15

  X-POS FULL TOUCH 15" W

Plnohodnotná a odolná 15-palcová registrační pokladna poháněná systémem Windows je vhodná pro větší a náročnější provozovny. Jedná se o odolná repasovaná zařízení v bezchybném stavu a zárukou. Sestava také obsahuje plnohodnotnou 80mm termo tiskárnu.

Standardní cena: 13 899 Kč

Dotovaná cena: 9 990 Kč

E-POS EXCLUSIVE 15

  E-POS EXCLUSIVE 15"

Tato plnohodnotná 15-palcová Android registrační pokladna je vhodná zejména pro větší a náročnější provozovny. Exkluzivní design a zpracování zařízení navíc krásně doplní pocit z vaší provozovny. Navíc je sestavu možné doplnit o elegantní zákaznický displej. Sestava také obsahuje plnohodnotnou 80mm termo tiskárnu.

Standardní cena: 14 990 Kč

Dotovaná cena: 11 990 Kč

E-POS DISPLAY 10

  E-POS DISPLAY 10"

Volitelný doplněk k zařízení E-POS EXCLUSIVE 15". Jedná se o 10-palcový zákaznický displej, který kromě běžného zobrazování položek účtenky, může posloužit i jako marketingový nástroj pro zobrazování vaší reklamy a akcí. Navíc má integrovanou čtečku NFC karet, takže ho elegantně využijete v modulu Věrnostní systém.

Standardní cena: 3 290 Kč

Dotovaná cena: 2 690 Kč

Individuálna ponuka

  INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKA ŠITÁ NA MÍRU

Neoslovila vás žádná předpřipravená sestava? Máte specifické požadavky? Potřebujete další softwarové moduly? Není problém, naši konzultanti s dlouholetou praxí pro vás připraví nabídku šitou na míru, aby splňovala všechny vaše potřeby.

kontaktujte nás >>

Podmínky prodeje dotovaných zařízení

Chceme vám maximálně zjednodušit začátek podnikání. Proto jsme pro vás připravili možnost výhodného nákupu zařízení za dotované ceny. Vy tak výrazně ušetříte počáteční náklady na nákup pokladního systému.

Dotované pokladní sady je možné koupit jen v kombinaci s roční licencí* systému iKelp. Výhodné ceny poskytujeme jen novým zákazníkům, nebo existujícím zákazníkům, kteří otevírají novou provozovnu. Pro jednu provozovnu si zákazník může koupit jen jeden výhodný set, t.j. set, který obsahuje maximálně:

  • 1ks Windows nebo Android počítače s dotykovým displejem
  • 1ks platební terminál
  • 1ks zákaznického displeje

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

*Zákazník si musí předplatit kredit na používání softwaru na 1 rok, přičemž se aplikuje 1-roční doba vázanosti. Tzn. pokud zákazník předčasně ukončí používání aplikace, zůstatkový kredit během doby vázanosti se nevrací.

neváhejte mě kontaktovat, provedu Vás

Daniel Jurkovič
Besteron VISA, MasterCard